Ośrodek mieści się w Stroniu Śląskim u podnóża góry Krzyżnik, niedaleko poniemieckiej tamy na rzece Morawka i Zalewu Stara Morawa, w Kotlinie Kłodzkiej.

Oferujemy :

 

  • pokoje sypialne
  • sale konferencyjne
  • sale restauracyjne  

 

 

O aktualnych i minionych imprezach kulturalnych i koncertach przeczytać możecie Państwo ona naszym profilu FaceBook'owym https://www.facebook.com/JaskiniaLwaJaskiniowego

Dojazd z Poznania i Wrocławia przez Kłodzko Z Warszawy przez Częstochowę, Opole, Nysę trasą na Lądek Zdrój, Stronie Śląskie, Młynowiec.

W odległości kilku kilometrów Kompleks Narciarski Czarna Góra z trasami o różnym stopniu trudności i wyciągiem krzesełkowym, wyciągi narciarskie w Kamienicy i na Bielicach, a także Jaskinia Niedźwiedzia, Sztolnia Fluorytowa (pouranowa) i Muzeum Ziemi w Kletnie posadające w swych zbiorach skamieniałe jaja dinozaura. 

W samym Stroniu zwiedzić można Hutę Szkła Kryształowego "Violetta". 

Na miłośników narciarstwa biegowego czekają wspaniale przygotowane trasy w pobliskich Czechach. Szukajacych relaksu i zdrowia zapraszają lecznicze wody termalne Uzdrowiska Lądek-Długopole SA. 

Na wyprawy górskie zapraszają szczyty gór Bialskich, Krowiarek, Gór Złotych i Masywu Śnieżnika (Śnieżnik 1425 m n.p.m.).